Засоби захисту банкоматів

Банкомати – це не просто пристрої для видачі готівкових коштів або оплати послуг, сьогодні це багатофункціональні міні-офіси, що дозволяють здійснювати основні види грошових операцій швидко і з максимальною зручністю.

Розуміючи вищесказане, компанія «Явір-2000» для захисту банкоматів від злому пропонує Вам захисний кожух, який розроблений силами наших інженерів. Дана система забезпечує негайне прибуття на місце ГШР в разі спроби несанкціонованого відкриття банкомату. Захисний кожух розроблений під моделі Wincor Nixdorf і є металевою накладкою, яка захищає петлі і замки сейфової частини ATM від розрізання, відриву та інших механічних втручань.

Другою активною системою захисту банкомату є розпилювальний охоронний пристрій сльозоточивої дії. Піропатрон підключається до системи охоронної сигналізації банкомату, і при несанкціонованому відкритті ATM, зокрема, при спробі відкриття сейфа, відбувається розпорошення речовини «Аглоген» об’ємом до 30 м3. Дана речовина викликає подразнення очей і дихальних шляхів. При потраплянні в очі виникає біль, сльозотеча і спазм очних м’язів. У результаті цього правопорушника буде знешкоджено на досить довгий період часу.

Фахівці нашої компанії встановлюють біометричну систему охоронної сигналізації банкоматів. Так постановка і зняття з охорони системи сигналізації може встановлюватися як зчитувачем електронних ключів або клавіатурою, так і за допомогою біометричного контроллера – по відбитку пальця. Останній метод виключає несанкціоноване знімання банкомату з охорони, тому унеможливлює варіант фізичної передачі ключа або пароля. Є можливість додавати і видаляти користувачів, що мають право на зняття / постановку на охорону дистанційно.

кожух