Засоби банківської інкасації

«Явір-2000» веде активну розробку та впровадження систем для транспортування цінних вантажів. У 2011 році в Дніпропетровську фахівці нашої компанії на з’їзді представників служби безпеки «ПриватБанку» презентували свою чергову розробку – інкасаторські кейси. Це ноу-хау відповідає всім вимогам НБУ і виключає ймовірність грошової крадіжки. Дана система захисту для служб інкасації являє собою спецконтейнери для транспортування матеріальних цінностей. Базою електронної системи є прилад, який відстежує стан корпусу кейса, а в разі злому приводить в дію механічний захист проти вихоплювання: активується звукова система захисту, спрацьовує сигнальний піропатрон (патрон з кольоровим димом) – і відбувається маркування вмісту кейса важко змиваючою речовиною – родаміном, що робить неможливим використання грошей.

Санкціоноване відкриття кейсу відбувається тільки при застосуванні електронного проксіміті ключа з практично нескінченним числом кодових комбінацій, а також ще двох додаткових ключів для стаціонарних навісних замків. У випадку аварійного відкриття кейса використовують ключ, який знаходиться у служби безпеки банку. Час спрацювання механізмів захисту інкасаторського сейфа встановлюється нашими фахівцями за побажанням замовника. Підтримує живлення і функціонування всіх захисних функцій акумулятор, який тримає заряд протягом тижня. У комплект спецкейса входить зарядний пристрій.

Компанія «Явір-2000» пропонує даний дивайс всім банкам України. Адже забезпечивши безпеку процесу інкасації Ваших банківських структур, Ви зумієте зберегти свій труд та його плоди.

кейс