Технічна охорона банківських установ

Прилеглі до будівлі банку території і вхід у будівлю ми обладнуємо системою відеоспостереження з автоматичним записом всіх подій. Застосовувані нами охоронно-пожежні прилади дозволяють передавати на пульт усі тривожні події. Департамент пожежної та техногенної безпеки компанії «Явір-2000» здійснює проектування, монтаж і обслуговування систем пожежогасіння, евакуації з голосовим сповіщенням, а також сигналізації з виведенням на власний пульт централізованого спостереження з передачею сигналу про пожежу на центр цивільної безпеки «112».

Для надійного забезпечення безпеки ми також враховуємо важливість енергонезалежності всіх пристроїв системи. Устаткування ОПС (виведене на пульт охорони) виконує моніторинг об’єктів 24 години на добу. У разі спроби пограбування або інших несанкціонованих дій, до охоронюваного об’єкту негайно направляється ГШР компанії «Явір-2000».

Допуск персоналу в різні приміщення банку здійснюється системою контролю та управління допуску, яка дозволяє здійснити пропуск співробітників за різними ознаками ідентифікації.

Охорона банків висуває особливі вимоги до забезпечення безпеки. Послугами компанії «Явір-2000» користуються такі банківські установи: ПриватБанк, УкрсоцБанк, БрокбізнесБанк, МегаБанк, КредитпромБанк, ІмексБанк, ЕкспресБанк, Райффайзен Банк Аваль, СберБанк, ПромінвестБанк, Кредит Дніпро Банк, Автокраз. Ці норми обгрунтовані підвищеним ступенем візуального та технічного контролю безпеки фінансової установи. Співробітники компанії «Явір-2000», задіяні в заходах щодо охорони банків, мають необхідну кваліфікацію та досвід роботи у відповідних структурах, тому можуть оперативно реагувати на будь-які позаштатні ситуації.

Банк_безопасность