Стаціонарна охорона банківських установ

Організація безпеки банківських структур і фінансових установ для «Явір-2000» – це комплекс заходів для забезпечення безпеки, до складу яких входять:

  • проектування, монтаж і обслуговування систем відеоспостереження, охоронно-пожежної сигналізації;
  • фізична охорона об’єктів будь-якого масштабу з підтримкою ГШР;
  • СКУД та впровадження власних розробок у сфері IT;
  • продаж комплектуючих для ATM-обладнання;
  • комплексний захист банкоматів;
  • забезпечення безпеки інкасації.

Компанія “Явір-2000” забезпечує безпеку і професійну організацію охорони в провідних банках України. Ми вирішуємо головне – абсолютний стан захищеності інтересів власників, керівництва і клієнтів банку, матеріальних цінностей та інформаційних ресурсів від внутрішніх і зовнішніх загроз.

Стаціонарна охорона банків компанією «Явір-2000» включає різні аспекти: захист від найбільш поширених джерел загроз; контроль за дотриманням касових операцій; організацію фізичної охорони офісів, касових залів, контроль доступу та технічне забезпечення охорони грошових сховищ для здійснення пропускного режиму та цілодобової охорони банку.

Завданням охоронців «Явір-2000» є захист не тільки фінансово ресурсів, матеріальних цінностей, а й самих співробітників банку.

Стаціонарна охорона банків є одним із найбільш відповідальних напрямків нашої діяльності, оскільки саме в фінансово-кредитних установах зосереджені величезні обсяги грошей і матеріальних цінностей, які просто не можуть не бути привабливими для злочинних посягань.

Співробітники компанії «Явір-2000» охоронятимуть банківське майно навіть після евакуації персоналу у зв’язку з НП, після прибуття пожежних розрахунків, після обвалення частини будівлі, при екстреному розборі завалів і в інших випадках, щоб виключити розкрадання банківських коштів. Наші співробітники готові до будь-яких несподіванок, навіть до спроб пограбування за допомогою штучного задимленням, пожежі, піротехнічного чи іншого вибуху. Навіть на випадок такого нападу наші охоронці детально проінструктовані: знають порядок дій, телефони екстрених служб, правила фіксування подій та фігурантів.

банк